MIESZKANIE DWUPOZIOMOWE NR B29 (możliwe 3-4 pokoje) + 5,36m2 powierzchni GRATIS! 4 422 zł/m2

×

Komunikat o błędzie

Notice: Undefined variable: output w theme_marquee_block_scroller() (linia 132 z /home/kamac/domains/dpdeweloper.pl/public_html/sites/all/modules/marquee_block/marquee_block.module).

CENA PROMOCYJNA!!!

286 742 zł
(+5,36 m2 pełnowymiarowej powierzchni o wysokości 2,5m gratis!!!)

= 4 422 zł/ m2

GOTOWE MIESZKANIE!
www.osadawschodniwroclaw.pl
Przestronne pięknie doświetlone mieszkanie w Kiełczowie na zamkniętym osiedlu (prywatny parking dla mieszkańców.)
Posiada 10,19m2 loggię, czyli schowany balkon, bardzo funkcjonalny i nadający uroku mieszkaniu,obecnie w cenie zrobilismy podłączenie do zrobienia ewentualnej łazienki na górze. Kupujący moze wydzielić sobie również dodatkową sypialnię oraz mały gabinet na drugiej kondygnacji (przy opcji 64m2), - wtedy cena za metr to 4422zł/m2, natomiast, jeżeli kupujący zabuduje sobie część widocznej przestrzeni "prześwitu" widocznego na zdjęciach, to zyskuje dodatkowe metry, otrzymując niespełna 69metrowe mieszkanie (wówczas cena za metr kwadratowy to 4186 zł!!) takie rozwiązanie pozwala nam na zaaranżowanie dwóch dodatkowych sypialni, łazienki oraz przedpokoju na drugim piętrze. Piękne duże okna dachowe dodadzą pokojom światła. 
W łazience na standardzie wykończenia znajduje się grzejnik, geberit oraz indywidualny bezpieczny dwufunkcyjny piec z zamkniętą komorą spalania. W pokojach znajdują się gniazda TV SAT, Radio oraz Internet. Grzejniki również są w standardzie.
Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu z parkingiem przeznaczonym wyłącznie dla mieszkańców.

Zapraszamy na prezentację mieszkania!
kontakt -----792-524-350-----

ostatnie wolne mieszkania i ceny do sprawdzenia na stronie!
https://www.dpdeweloper.pl/mieszkania

 
 
 

Powrót