MIESZKANIE DWUPOZIOMOWE NR A22 z 3 balkonami (możliwe 4-5 pokojów) + 5,45m2 powierzchni gratis!

CENA PROMOCYJNA!!!

364 000 zł

369 000zł
(+5,45 m2 pełnowymiarowej powierzchni o wysokości 2,5m2 gratis!!!)

 

GOTOWE MIESZKANIE!

Mieszkanie zostało przerobione i przystosowane do aranżacji 4 lub 5 pokójów

www.osadawschodniwroclaw.pl

Przestronne pięknie doświetlone mieszkanie w Kiełczowie na zamkniętym osiedlu (prywatny parking tylko dla mieszkańców.)

Posiada aż 3 balkony (!), nadające światła i uroku mieszkaniu. Obecnie w cenie zrobilismy podłączenie do zrobienia ewentualnej dodatkowej łazienki na górze! (przyłącza pod kompletną łazienkę w standardzie + zamontowany grzejnik). Na górze oprócz dodatkowej łazienki, Kupujący może wydzielić sobie również dodatkową dwie (!) sypialnie oraz funkcjonalny schowek wielkości ponad 3m2, który pomoże pomieścić niezbędne rzeczy.

Nowi mieszkańcy mogą również zrezygnować z opcji aranżacji drugiej łazienki na górze i zamiast tego na drugiej kondygnacji mieszkania urządzić piękny, przestrzenny pokój wypoczynkowy, bądź jedną (lub dwie!) duże sypialnie (przemyślany układ gniazd TV SAT oraz grzejników pozwala na różne ciekawe aranżacje!). Ponadto, aż cztery piękne bardzo duże okna dachowe dodadzą pokojom światła. Należy pamiętać o jednym z trzech funkcjonalnch balkonów, na którym będzie można spędzać miłe popołudnia.

Niesamowitym atutem mieszkania jest ogromny pokój z aneksem kuchennym! W razie potrzeby istnieje jednak możliwość wydzielenia dodatkowego pokoju na tej powierzchni.

W łazience na dole na standardzie wykończenia znajduje się grzejnik, geberit oraz indywidualny bezpieczny dwufunkcyjny piec z zamkniętą komorą spalania. W pokojach znajdują się gniazda TV SAT, Radio oraz Internet. Grzejniki również są w standardzie.

Na terenie osiedla planujemy plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców oraz skwerek wypoczynkowy dla rodzin.Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu z parkingiem przeznaczonym wyłącznie dla mieszkańców.

Zapraszamy na prezentację mieszkania!

kontakt -----792-524-350-----

dużo więcej zdjęć na stronie dewelopera!

ostatnie wolne mieszkania i ceny do sprawdzenia na stronie!

https://www.dpdeweloper.pl/mieszkania

Powrót