MIESZKANIE DWUPOZIOMOWE A27 (możliwe 2 duże pokoje)

×

Komunikat o błędzie

Notice: Undefined variable: output w theme_marquee_block_scroller() (linia 132 z /home/kamac/domains/dpdeweloper.pl/public_html/sites/all/modules/marquee_block/marquee_block.module).

GOTOWE MIESZKANIE!
www.osadawschodniwroclaw.pl
Przestronne pięknie doświetlone mieszkanie w Kiełczowie na zamkniętym osiedlu (prywatny parking dla mieszkańców.)
Posiada balkon, bardzo funkcjonalny i nadający uroku mieszkaniu. Obecnie w cenie zrobilismy podłączenie do zrobienia ewentualnej dodatkowej łazienki na górze! (przyłącza pod kompletną łazienkę w standardzie + zamontowany grzejnik). Kupujący może wydzielić sobie również dodatkową sypialnię z miejscem na funkcjonalną szafę, która pomoże pomieścić niezbędne rzeczy.
Nowi mieszkańcy mogą jednak zrezygnować z opcji aranżacji drugiej łazienki na górze i zamiast tego na drugiej kondygnacji mieszkania urządzić piękny, przestrzenny pokój wypoczynkowy, bądź jedną (lub dwie!) sypialnie (przemyślany układ gniazd TV SAT oraz grzejników pozwala na różne ciekawe aranżacje!). Ponadto, piękne duże okna dachowe dodadzą pokojom światła. 
Niesamowitym atutem mieszkania jest ogromny pokój z aneksem kuchennym o metrażu 36m2! Istnieje jednak możliwość wydzielenia dodatkowego pokoju na tej powierzchni.
W łazience na dole na standardzie wykończenia znajduje się grzejnik, geberit oraz indywidualny bezpieczny dwufunkcyjny piec z zamkniętą komorą spalania. W pokojach znajdują się gniazda TV SAT, Radio oraz Internet. Grzejniki również są w standardzie.
 

Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu z parkingiem przeznaczonym wyłącznie dla mieszkańców.
Zapraszamy na prezentację mieszkania!
kontakt -----792-524-350-----
 
ostatnie wolne mieszkania i ceny do sprawdzenia na stronie!
https://www.dpdeweloper.pl/mieszkania

Powrót