• mieszkania obok wrocławia

Inwestycja

Miejsce doskonałe dla Ciebie i Twoich bliskich zlokalizowane w cichej okolicy pełnej zieleni. Osiedle znajduje się z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie jest dobrze skomunikowane z centrum Wrocławia. Atrakcyjne położenie umożliwia rodzinom z dziećmi aktywny wypoczynek w bezpiecznym miejscu oddalonym od ruchliwych ulic. Świetnie sprawdzi się również dla entuzjastów porannego joggingu oraz miłośników wycieczek rowerowych.

Kameralny budynek, w którym znajduje się 50 komfortowych mieszkań o powierzchniach od 39m2 do 82 m2. W naszej ofercie znajdują się mieszkania 1-, 2- i 3-pokojowe mieszkania (na drugim piętrze budynku także z antresolami). Lokale położone na parterze dysponują przestronnym ogrodem, natomiast mieszkania znajdujące się na wyższych kondygnacjach posiadają własny balkon, loggię lub taras. Istnieje możliwość nabycia komórek lokatorskich. Budynek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. W częściach wspólnych osiedla znajduje się 51 miejsc parkingowych, obszerne tereny zielone, kreatywnie wyposażony plac zabaw dla dzieci oraz miejsca do wypoczynku. Prywatność i bezpieczeństwo mieszkańcom zapewnia ogrodzenie znajdujące się wokół osiedla.

Wygodne i funkcjonalne mieszkania zaprojektowane są z pasją oraz wykonane w wysokim standardzie deweloperskim zgodnie z obowiązującymi normami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przyszłych lokatorów, naszą ofertę uzupełnia możliwość indywidualnej aranżacji funkcjonalnej.

Zapewniamy bezpieczeństwo zakupu poprzez gromadzenie wpłat naszych klientów na rachunku powierniczym, a realizacja prac budowlanych nadzorowana jest przez bank.

Inwestycja objęta jest programem MDM 2018.

Zapraszamy do naszego biura sprzedaży w Kiełczowie przy ulicy Wrocławskiej 42 w godzinach 9-17 od poniedziałku do piątku oraz w soboty w godzinach 9-14, po uprzednim kontakcie telefonicznym lub mailowym.

 

Adres ul. Makowa 28, 28a, 55-093 Kiełczów
Numer działki 304/3, 304/4, 304/5, 304/6, obręb Kiełczów, gmina Długołęka
Numer księgi wieczystej WR1E/00102813/1
Liczba kondygnacji 3
Liczba mieszkań 50
Liczba miejsc postojowych 50 + 1 miejsce przystosowane dla osoby niepełnosprawnej
Powierzchnie mieszkań 39m2 do 82m2
Termin zakończenia prac II kwartał 2018